+420 737 072 497 garrarelax@email.cz

První český salon s péčí rybkami Garra Rufa

  • Péče o nohy, ruce i celé tělo rybkami Garra Rufa
  • Procedury vhodné pro každého v každém věku
  • Léčba lupénky a jiných kožních problémů
  • Nevšední zážitek a příjemná relaxace
  • Pronájem rybek k vám domů

O nás

fb1

Přijďte si odpočinout od stresu do teplé koupele se zázračnými rybkami Garra rufa, které Vás zbaví trápení od různých kožních neduhů a zároveň umožní zažít něco nového, nepopsatelně skvělého! Zveme Vás do příjemného prostředí prvního českého salonu v České republice s rybí pedikúrou, tedy péčí o nohy, ale i ruce a celé tělo zázračnými rybičkami Garra Rufa. Jsme první samostatný salon s těmito službami a zároveň první registrovaný Krajskou hygienickou stanicí. Máme několikaleté zkušenosti a podáváme tak námi ověřené odborné informace. Jako firma spolupracujeme s odborníky v oboru akvaristiky a tím garantujeme zdraví, pravost a kvalitu ryb. Poskytujeme 100% hygienu!

Co znamená relaxační péče rybkami Garra rufa?noha-190

Jde o převratnou novinku v péči jak o zdravou bezproblémovou pokožku, tak o pokožku postiženou kožními problémy (tvrdé paty, mozoly, ekzémy, lupénka a řada dalších).
Starat se o Vás bude více než 100 léčivých rybek, které se postarají o Vaše nohy, ruce, či celé tělo! Procedura je vhodná pro každého v jakémkoliv věku včetně LUPÉNKÁŘU A DIABETIKŮ, pro které je tato forma pedikúry naprosto bezpečná, protože rybky nemají zuby, tudíž nemohou poranit. Jedná se jak o relaxaci, tak i léčbu a nepopsatelný zážitek.

UPOZORNĚNÍ: Je nutno minimálně měsíc před procedurou přestat užívat léky či masti s obsahem kortikoidů a steroidy. Rybky vzápětí hynou! Lak na nehtech nebo použitý odlakovač musí být starší déle než dva dny.

Novinka! Pronájem rybiček domů!

Kromě samostatných služeb nabízíme i pronájem nádrží na nohy či celé tělo včetně rybek, technického zařízení a odborného zaškolení až k Vám domů! Vhodné pro léčbu lupenky či ekzému. Pronájem tohoto kompletu domů je časově i finančně velmi výhodný. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat nebo si vše předčtěte zde.

 

fb1          fb2           fb3