+420 737 072 497 garrarelax@email.cz

První český salon s péčí rybkami Garra Rufa

 • Péče o nohy, ruce i celé tělo rybkami Garra Rufa
 • Procedury vhodné pro každého v každém věku
 • Léčba lupénky a jiných kožních problémů
 • Nevšední zážitek a příjemná relaxace
 • Pronájem rybek k vám domů

O rybkách

garra rufa rybička

Léčivé rybky, které se o Vás skvěle postarají se jmenují Garra Rufa. Říká se jim též "rybky doktorky". Živí se především lidskou kůží a tím pomáhají její regeneraci. Nemusíte se ale bát - nemají zuby, takže Vás nepokoušou, jen kůži jemně uždíbnou a snědí. Vyhledávají místa, kde je nejvíce staré, zrohovatělé, nemocné, suché a popraskané kůže. Tím zabraňují vzniku kožní infekce, která je příčinou kožních onemocnění a tedy viditelného poškození kůže. Nejdůležitější je však enzym Ditranol, který během "okusování" vylučují z tlamiček přímo do míst, které během oždibování vznikají. Tyto místa jsou tedy ihned dezinfikovány. Enzym zároveň podporuje hojení vrchní vrstvy kůže a má léčivé účinky které jsou známy na:

 • popraskané patynohy - dobra kvalita
 • mozoly
 • otlaky
 • lupénku
 • plísně
 • ekzémy
 • akné
 • pooperační jizvy 
 • těžké nohy
 • suchou pokožku

Zároveň se jedná o mikromasáž a prokrvení pokožky a šetrný, ale účinný přírodní peeling. Během rybí pedikúry zažijete nepopsatelný relax a odpočinek, rybky působí i na ploskách chodidel, kde se nachazejí reflexní body celého těla, procedura tak působí blahodárně na celé Vaše tělo. Navíc se jedná o jedinečný zážitek, který Vás v prvních chvílích i rozesměje :-) Celá procedura působí velmi příjemně a bezbolestně.

UPOZORNĚNÍ: Je nutno minimálně měsíc před procedurou přestat užívat léky či masti s obsahem kortikoidů a steroidy. Rybky vzápětí hynou! Lak na nehtech nebo použitý odlakovač musí být starší déle než dva dny.

 

Jaký je to vlastně pocit při lázni s rybkami Garra Rufa?

Nepopsatelně skvělý a procedura s rybkami Garra Rufa vůbec nebolí!

ryby - anime Představte si, že máte nohy namočené v šampaňském a bublinky líbají Vaše nohy. Ale pozor! Je dost možné, že během první minuty nezastavíte svůj smích. Rybky Vás budou lechtat, ale hned si na tento skvělý pocit zvyknete a budete si jej užívat.

 

 

Je rexalační péče rybkami Garra Rufa hygienicky bezpečná?

Ano, procedura rybkami Garra Rufa je v našem salónu zcela hygienicky bezpečná.

Teplota vody v akváriích se pohybuje kolem 32°C a voda se v akváriích salonu GarraRelax neustále filtruje. Tím je zajištěno to nejlepší prostředí pro Vaše nohy i naše rybky. Zaručujeme naprostou čistotu vody díky výkonným filtrům s UV lampou, které celý obsah akvária přefiltrují (pročistí) každých 5 minut! Aktivní UV lampa ničí veškeré škodlivé bakterie, patogeny a mikroorganismy a rybky Garra rufa nemoci nepřenášejí, je tedy vyloučen jakýkoliv přenos kožních nemocí. Po každém zákazníkovi navíc zůstává akvárium neobsazeno minimálně dalších 30 minut, pro opravdu maximálně účinné přefiltrování vody. Můžete se spolehnout, že je voda maximálne sterilní a daleko hygieničtější a čistší než voda v jezerech, rybnících, veřejných lázních či bazénech, kde se často koupou i zvířecí miláčci. 

fb1          fb2           fb3

Vyjádření k mediálním spekulacím o bezpečnosti procedur s rybkami Garra rufa:

!!! RYBKY GARRA RUFA NEPŘENÁŠEJÍ ONEMOCNĚNÍ, NAOPAK SVÝM ENZYMEM ONEMOCNĚNÍ DEZINFIKUJÍ A LÉČÍ.
!!! AKTIVNÍ UV LAMPA VE FILTRAČNÍCH NIČÍ VEŠKERÉ BAKTERIE, PATOGENY A MIKROORGANISMY. VODA V AKVÁRIÍCH JE MAXIMÁLNĚ STERILNÍ.
!!! VEŠKERÉ INFEKCE, VČETNĚ HEPATITIDY (ŽLOUTENKY) A VIRU HIV, VE VODĚ NEJSOU SCHOPNY PŘEŽÍT.
!!! JE NAPROSTO VYLOUČEN PŘENOS JAKÝCHKOLIV CHOROB, INFEKCÍ, BAKTERIÍ APOD. BĚHEM PROCEDUR S RYBKAMI GARRA RUFA.
 
V NAŠEM SALONĚ JE K NAHLÉDNUTÍ VYJÁDŘENÍ K TĚMTO MEDIÁLNÍM SPEKULACÍM OD HLAVNÍHO VIROLOGA ČESKÉ REPUBLIKY S POTVRZENÍM VÝŠE UVEDENÉHO! Pro bližší informace o procedurách a bezpečnosti nás neváhejte kontaktovat!

Naše Rybky Garra rufa pomáhají: léčí a lidské pokožce prospívají!