Zadejte svůj e-mail... ...získejte exluzivní slevy a nabídky určené pro naše věrné zákazníky!
Vaše e-mailová adresa:
Neposíláme span ~ Neposkytujeme Váš e-mail nikomu dalšímu ~ Posílání můžete kdykoliv zrušit
+420 737 072 497 garrarelax@email.cz

První český salon s péčí rybkami Garra Rufa

  • Péče o nohy, ruce i celé tělo rybkami Garra Rufa
  • Procedury vhodné pro každého v každém věku
  • Léčba lupénky a jiných kožních problémů
  • Nevšední zážitek a příjemná relaxace
  • Pronájem rybek k vám domů

PRO FIRMY

Alena Zachová a salon GarraRelax Vám pro rok 2016 představují

DOTAČNÍ PROGRAM: PODPORA ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCŮ

Odměňte a motivujte své zaměstnance poukazem na zdraví, odpočinek a zábavu v jednom! Využijte příspěvek až 22.500 Kč pro Vaše zaměstnance!

Vybraným parterům z řad firem a podnikatelů nabízíme účast v dotačním programu na podporu zdraví svých zaměstnanců. Tento program vznikl jako nadstavba naší každoroční nabídky benefitů a jako reakce na nynější uspěchanou dobu, ve které podle výzkumů vzniká většina zdravotních problémů kvůli nadmíře stresu, špatnému životnímu stylu a nedostatku péče o sebe sama.

Právě toto jsou důvody, které úspěšně řešíme našimi přírodními službami: rybí pedikúrou, tedy péčí o nohy, ale i o ruce či celé tělo léčivými rybkami Garra rufa. Ty jemně masirují a prokrví pokožku, zbaví organismus stresu a starostí a vyřeší celou řadu kožních problémů, včetně například křečových žil, častého důsledku práce ve stoje a paradoxně i v sedě.

 V rámci dotačního programu od nás zaměstnanci získají dotaci až 22.500 Kč jakožto slevu až 50% na jakékoliv služby našeho salonu. Záleží na Vás, jestli druhou část přispějete z Vašeho fondu, formou benefitních poukázek či stravenek nebo se rozhodnete náš příspěvěk věnovat Vaším jménem a zbylou část uhradí sami zaměstnanci.